Opatření 16/2020

Vzhledem k tomu, že se množí nevhodné obrázky a uživatelská jména žáků v jejich profilu na Google, přistupuji k následnému opatření:

-          Od 18. 11. 2020 bude mít každý žák ZŠ a MŠ Radvanice, který se účastní distanční výuky (on-line hodin a konzultací), založen na Googlu účet pod svým jménem a příjmením tak, aby v ikoně přihlašovaného byly pouze iniciály jména a příjmení (příklad: Jan Novotný…v ikoně: J). Zároveň v ikoně přihlašovaného nebude vložen žádný obrázek.

Takto založený účet bude žák používat pro přihlášení k on-line výuce nebo případně k on-line konzultacím probíhajícím mezi žákem a učitelem. Stejné opatření platí pro zaměstnance školy, kteří se on-line výuky nebo konzultací účastní.

Mgr. Robert Hager, ředitel školy