• Pass_New8.jpg
  • Pass_New9.jpg
  • Pass_New10.jpg
  • Pass_New12.jpg
  • Pass_New13.jpg
  • Pass_New14.jpg
  • Pass_New15.jpg
  • Pass_New16.jpg
  • Pass_New17.jpg

Hravé plavání v Trutnově

Od 8.9. jsme jako každý rok začali jezdit na hravé plavání do Městského bazénu v Trutnově. Děti si užijí plavecký výcvik, který se skládá z vodních her, učení základních plaveckých dovedností, snaží se překonat strach z vody a ze skoku do vody. Vždy se jich ujmou profesionální instruktorky plavání, které děti mají velice rády a užívají si s nimi zábavu, kterou jim instruktorky připraví. Doufáme, že spolupráce s bazénem bude nadále taková jako nyní a příští rok se na plavání dostavíme znovu.

Výlet na Staré Hrady

Dne 24.6. jsme se vydali s dětmi na výlet na hrad a zámek Staré Hrady. Po příjezdu autobusem jsme se vydali na okruh po hradě, kde jsme se seznámili s různými pohádkovými postavičkami, které se na hradě nachází, jako byli draci, různí skřítkové a jiné pohádkové postavičky. Bylo hezké, že okruh s dopomocí pohádkových postaviček směřoval na zdravý životní styl, ústní hygienu a čistotu. Po prohlídce jsme si dali oběd, který nám připravily paní kuchařky, prošly jsme si menší budovu, ve které se nacházela zvířata a mířili jsme zpátky k autobusu. Na závěr našeho výletu jsme si s dětmi dali výbornou zmrzlinu, která završila náš výlet. Dětem se výlet velice líbil a budeme se těšit na další rok, kdy vymyslíme zase výlet mimo naší mateřskou školku.

Slavnostní vyřazení předškoláků

Dne 15.6. se konalo slavnostní vyřazování našich předškoláků na obecním úřadě, kde po slavnostním přivítání pana starosty, děti předvedly krátké pásmo básniček a jedné písničky, které se naučily, bohužel děti na nácvik měly pouze měsíc, z důvodu covidové situace, ale zvládly to výborně. Dětem byly předány dárky ve formě výtvarného kufříku s motivy, encyklopedie a krásných veselých triček, které si nechají na památku. Ve finále dětem popřát hodně úspěchů i pan ředitel naší školy a proběhlo slavnostní přiťuknutí. Našim předškolákům i my přejeme hodně štěstí a mnoho úspěchů na základní škole.

Čarodějnické dopoledne

Dne 30.4. jsme i my chtěli s dětmi oslavit čarodějnice ve velkém stylu. Děti přišly do školky v krásných maskách a bylo pro ně připravené zábavné čarodějnické dopoledne. Zahráli si spoustu čarodějnických her, vařili jsme lektvar hrůzy,  hledali jsme v kouzelném pytlíku 3 kouzelné myšky a naučili jsme se nové uzlové kouzlo. Děti si toto dopoledne velice užily a budeme se těšit na další rok.

Informace pro rodiče o uzavření MŠ o letních prázdninách, prázdninový provoz

O letních prázdninách bude mateřská škola uzavřena 

od 12.7. 2021 do 15.8. 2021

Prázdninový provoz 

od 1.7. - 9.7. a od 16.8. - 31.8. 

a to od 6:00 - 15:00

Realizujeme projekty podpořené EU

EU modernizace MM

EU sablony III

EU plakat maly 2018

Adresa školy

ZŠ a MŠ Radvanice

Radvanice 171 
542 12 Radvanice v Čechách

map

Přihlašování uživatelů