Začal školní rok 2014/2015

Novinky ze školy

První týden nového školního roku je za námi. Dovolte mi malé ohlédnutí zpět i krátký pohled do blízké budoucnosti.

Prvního září jsme mezi sebou přivítali 15 nových prvňáčků (také viz fotogalerie). Přejeme jim, aby se jim v naší škole líbilo a chodili sem rádi.

Pro sportovní, umělecké, jazykové i tak trochu vědecké vyžití našich žáků jsme opět připravili celou řadu zájmových kroužků, které zahajují svoji činnost v říjnu. Novinkou je hudební kroužek. Díky finanční podpoře (grantu) Královéhradeckého kraje můžeme zakoupit akustické kytary, a umožnit tak zájemcům výuku hry na tento hudební nástroj. Nově zahájíme nejen kroužek francouzštiny pro začátečníky, ale také počítačové vytváření trojrozměrných modelů. K posledně jmenovanému nám poslouží nově zakoupená 3D tiskárna. Tu se nám podařilo získat díky podpoře firem ŠKODA AUTO a TECHKO CZ, spol. s r. o.

Rodiče se budou moci seznámit s tímto moderním technickým zařízením při Dnu otevřených dveří 11. 11. 2014 nebo při třídních schůzkách 13. 11. 2014. Už s předstihem Vás na obě akce srdečně zveme!

Robert Hager, ředitel