Office 2013 pro školáky

Novoroční dárek pro žáky základní školy

Všichni žáci školy od 3. třídy získají po dobu docházky na naší školu zdarma kancelářský balík Microsoft Office ve verzi ProPlus,

který si budou moci stáhnout ze svého Office 365 účtu a nainstalovat až na 5 svých soukromých zařízení. Bude se jednat o Office pro stolní počítače, notebooky či tablety se systémem Windows (od verze 7), Android (v průběhu letošního roku) i iPhone. Office mají žáci vždy v nejnovější verzi a mohou se tedy učit pracovat s aktuálními verzemi, které používáme ve škole. Tato služba je možná díky uzavření školou hrazené smlouvy s firmou Microsoft.

Žákům 1. a 2. třídy bude stejná služba poskytnuta, pokud si o ni rodiče osobně požádají. (Je nutné zaškolení!)

Bližší informace naleznete na www.zsradvanice.cz v části Základní škola - Dokumenty pro rodiče, popřípadě u p. učitele Jana Cabicara.