Žáci tvoří posezení z palet do altánu na školním dvoře

Ve čtvrtek 11. 4. 2019 se vybraní žáci 8. třídy naší školy zúčastnili akce v rámci projektu zaměřeného na udržitelný rozvoj v obcích s názvem „Mladí ladí D-dur“, který probíhá pod záštitou programu Erasmus. Setkání vyplněné prezentacemi žáků proběhlo v sídle OSN v Praze hned vedle Stavovského divadla.

Sešly se zde školy z celé České republiky (Žatec, Ostrava, Pardubice), které nás seznámily se svými nápady. V útulné přednáškové místnosti vystoupili také přední čeští odborníci na ekologická a vzdělávací témata. I přes velmi brzké vstávání a dosti pozdní návrat jsme si výlet užili, naše prezentace ohledně projektu posezení ze dřevěných palet na školním pozemku sklidila značný úspěch a celý den jsme za odměnu zakončili pravou nefalšovanou pražskou pizzou. Všem patří poděkování za příkladné vzorné chování a pěknou prezentaci naší školy i projektu.

Bc. Jan Malý

školní asistent, ZŠ a MŠ Radvanice