Dobročinný bazar

Vážení žáci, rodiče a vůbec všichni, kteří chcete pomoci spolu s námi…

Chceme podpořit Austrálii a pomoci jí při řešení problémů vzniklých dlouhodobými požáry a ostatními živelnými katastrofami. Připojujeme se proto ke sbírce pražské ZOO s názvem „Pomáháme jim přežít“.

Pořádáme proto dobročinný bazar. Pokud se chcete do akce zapojit a podpořit nejen nás, ale hlavně Austrálii,

prosíme o

darování oblečení a hraček (prosíme pouze čisté a nepoškozené věci).

V pátek 21. února 2020 (11,00 – 15,45 hod.) a v sobotu 22. února 2020

(během MASOPUSTU, cca 9,00 – 14,00 hod.)

proběhne ve škole dobročinný bazar, kdy bude možné si darované věci zakoupit             za cenu dle vlastního uvážení.
Veškerý výtěžek bude následně odeslán na účet, který pro tento účel zřídila pražská ZOO.

Darované věci, prosím, noste do školy od pondělí 17. do čtvrtka 20. února. Pokud věci přinesou samy děti, prosíme o rodiči podepsaný seznam darů. Děkujeme!

Věci, které ve škole po bazaru zůstanou, budou darovány na dobročinné účely (Dětský domov ve Dvoře Králové, Diakonie…).

Vzor souhlasu s darováním:

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

Souhlasím s darováním níže uvedených věci do bazaru na pomoc Austrálii:

Podpis zákonného zástupce: ____________________________________