Mimořádné opatření 2020/5

Vážení rodiče.

Děkujeme vám, že se společně s námi snažíte přečkat toto nelehké období. Je to zkouška nejen pro nás, ale i vás a vaše děti. Jsem velmi rád, že naše škola už dříve pořídila a zprovoznila programy a komunikační kanály, které nyní umožňují vzdělávání žáků na dálku. V tomto nelehkém období je i mnoho institucí, které nám poskytují vzdělávací materiály zdarma. Asi všichni víte, že také ČT připravila výukové programy pro žáky I. a II. stupně a vše se vysílá na ČT2 v dopoledních a odpoledních hodinách.

Věřím, že pod vaším dohledem a s vaší podporou (tím myslím, že částečně pomůžete vašim dětem s výukou, technickou stránkou věci aj.) to vše zvládneme.

Touto cestou velmi děkuji panu učiteli Janu Cabicarovi, který trpělivě a laskavě pomáhá s informačními technologiemi nejen vám, ale i nám.

Mgr. Robert Hager, ředitel školy