Důležitá informace pro žáky I. stupně ZŠ

Dne 25. 5. 2020 se opět uskuteční vzdělávání pro žáky I. stupně ZŠ. Žáci budou do školy vpuštěni v 7.15 hod (ranní a odpolední družina s paní Burdychovou NENÍ a pro letošní rok již nebude).

Při vstupu do školy se budou žáci řídit pokyny zaměstnanců školy. Pro každou skupinu žáků je na škole určen samostatný vchod - budou 4 vchody s informační tabulkou pro 4 skupiny - 1.+ 5., 2. ,3. a 4. třída).

Žákům při vstupu bude poskytnuta bezoplachová dezinfekce a následně změřena teplota. Žáci se zvýšenou teplotou budou přemístěni do karantény, kde bude provedeno další měření teploty. Pokud bude i nadále teplota zvýšená, budou rodiče informováni o této skutečnosti a požádáni, aby si své dítě ihned převzali. Ředitel školy zároveň bude informovat Krajskou hygienickou stanici se sídlem v Trutnově.

V pondělí 25. 5. 2020 do školy nebude vpuštěn žák, který nebude mít s sebou vyplněné "Čestné prohlášení" - viz náš web!!!!!!!!!

Žák, který se v pondělí 25. 5. 2020 nedostaví do školy nebo kdykoliv poté třikrát za sebou nepřijde do školy, se nebude moci nadále ve škole vzdělávat!

Žáci budou vzděláváni v blocích, přestávky budou probíhat v různých časových intervalech tak, aby se žáci na chodbě nepotkávali. Po každé přestávce proběhne dezinfekce společných prostor.

Po výuce budou VŠICHNI žáci odvedeni do jídelny (vše bude probíhat postupně tak, aby se opět skupiny nepotkaly). Výuka pro VŠECHNY žáky končí ve 12 hod. Žáci, kteří zůstávají po obědě ve škole, se zúčastní odpolední "družiny" - jednotlivé skupiny bude dohlídávat pedagogický personál školy. Škola se uzavírá v 16.00 hodin.

Mgr. Robert Hager, ředitel školy