Opatření 11/2020

Dobrý den.
Pokusím se vás informovat na základě poznatků, které jsem do této doby obdržel. Vězte, že jich mnoho není (celkem asi tři dopisy, ve kterých je to, co je na internetu :-( ).

Vzdělávání na dálku:
I. stupeň - učitelé budou komunikovat on-line se žáky pomocí aplikace MEET
- žáci a rodiče budou zároveň informováni přes Edupage
- termíny a čas on-line výuky budou učitelé rovněž zasílat přes Edupage
- účast na on-line výuce je povinná, pokud se žák nemůže z jakéhokoliv důvodu zúčastnit (připojit), rodič ho musí omluvit (obdobně jako při nepřítomnosti ve škole)
- na Edupage obdrží žáci vyšších ročníků I. stupně rovněž úkoly k dalšímu vypracování
- omlouvání pro toto období je stejné, jako v období školní docházky (tzn. žákovská knížka nebo Edupage)
- v případě dotazů ohledně výuky či školy volejte na: 603 838 900

II. stupeň - učitelé budou komunikovat s dětmi pomocí aplikace MEET nebo JITSI
- žáci budou informováni přes Edupage
- žáci a rodiče obdrží rozvrh hodin on-line výuky
- na Edupage žáci rovněž obdrží úkoly k samostatnému vypracování
- v případě dotazů ohledně výuky či školy volejte na: 603 838 900

Pro všechny žáky ZŠ Radvanice platí, že mohou docházet na oběd do školní jídelny. Pokud nechcete, aby vaše dítě odebíralo oběd, pak jej prosím ODHLASTE!!!!

Předem děkuji za vaši pomoc a spolupráci. Všichni víme, že toto období je nelehké pro všechny z nás a věřím, že přes veškeré potíže, velké či banální, to společně zvládneme. Kontakty na sebe máme.....

Mgr. Robert Hager, ředitel školy