Opatření 20/2020

Provoz mateřské školy – od 4. 1. 2021 bude provoz MŠ z organizačních důvodů omezen (vedoucí učitelka v karanténě). Je povolena pouze přítomnost dětem pracujících rodičůDěti rodičů na mateřské nebo rodičovské dovolené nebudou převzaty pedagogickým pracovníkem mateřské školy.

Děti a pedagogičtí pracovníci nemají povinnost nosit roušky. Ostatní zaměstnanci a další osoby pohybující se ve škole mají povinnost nosit roušky po celou dobu pobytu ve škole.

Provoz základní školy – od 4. 1. 2021 je povolena osobní přítomnost žáků 1. a 2. ročníků základních škol. Vzhledem k tomu, že máme spojený 2. a 4. ročník, bude povolena i přítomnost žáků 4. ročníku ZŠ.

Pro tyto ročníky je tedy od 4. 1. 2021 povinná prezenční výuka.

Pro ostatní žáky pokračuje povinné vzdělávání distančním způsobem (dle zaslaného rozvrhu na EduPage).

Žáci a zaměstnanci školy (i další osoby pohybující se ve škole) mají povinnost nosit roušky po celou dobu pobytu ve škole.

Je zakázán zpěv a sportovní činnosti při vzdělávání.

Provoz školní družiny – od 4. 1. 2021 je za dodržení podmínky homogenity skupiny žáků jedné třídy umožněn provoz školní družiny. V našem případě bude tedy provoz ŠD denně (Po – Pá) do 15.30 hod., a to zvlášť pro žáky 1. třídy a zvlášť pro žáky 2. a 4. třídy.

Školní stravování - ve školní jídelně se mohou prezenčně stravovat pouze žáci v prezenční výuce a zaměstnanci školy přítomní na pracovišti. Ostatní žáci, zaměstnanci školy a cizí strávníci si mohou stravu odebrat výdejním okénkem.

Žáci mají v době povinné distanční výuky nárok na dotovaný oběd

Žáci i zaměstnanci školy mají povinnost v prostorách školní jídelny nosit roušky, s výjimkou doby konzumace stravy.

Mgr. Robert Hager, ředitel školy