Informace pro rodiče dětí z MŠ 1/2021

Vážení rodiče (pro MŠ).

Vzhledem k epidemiologické situaci v Radvanicích a vzhledem k našemu „slibu“, že MŠ otevřeme 8. 2. 2021, Vás prosím o následující.

Chceme otevřít školku, chceme ochránit vaše děti, chceme ochránit učitele a zaměstnance MŠ…..proto vás žádám, pokud to jen trochu lze:

- ponechte své děti ještě příští týden doma,

- pokud máte někoho v rodině Covid pozitivního a vaše dítě není Covid pozitivní a není v karanténě, prosím, ponechte si ho ještě příští týden doma,

- pokud musíte dát dítě do MŠ, prosím, nechte mu udělat antigenní test na Covid (je zdarma),

a pokud to nestihnete do pondělí, bude v úterý, ve středu,…nevadí.

Každopádně kontaktujte paní vedoucí učitelku MŠ, abychom věděli, kdy budeme muset otevřít MŠ.

Jestli to jen trochu lze, vydržte ještě týden…..předem DĚKUJI.

Každopádně vás nemohu k ničemu nutit, ale jistě víte, jak je tato nemoc zákeřná a kolik bolestí způsobila v našich Radvanicích.

Spolu s panem starostou a paní vedoucí učitelkou věříme, že příští týden se covidová situace v Radvanicích zlepší!

Mgr. Robert Hager, ředitel školy