Nejlepší sněhová stavba

Vyhlášení soutěže o nejlepší sněhovou stavbu

V průběhu ledna mohli žáci naší školy stavět sněhové stavby, vyfotit je a zaslat přes systém Edupage do soutěže.

V únoru jsem fotografie uložila, roztřídila do tří kategorií a vložila do hlasovací aplikace na internetu. Učitelé i žáci naší školy tak mohli hodnotit fotografie i z domova a rozhodnout tak o nejhezčí stavby ze sněhu.

Dnes jsem přidělené body sečetla a mohu vyhlásit vítěze .

1. Kategorie (1. – 3. třída)

První místo v této kategorii obsadil Martin Marčok. Druhé místo získali shodným počtem bodů Julie Poláková a Tadeáš Stonjek. Na třetím místě se umístili Viktorie Hrubá a Štěpán Řezníček.

2. Kategorie (4. – 5. třída)

První místo v nejobsazenější kategorii získala Anežka Svobodová. Druhé místo obsadila Adriana Loyová a jen o pár bodů za ní se na třetím místě umístil Matouš Kult.

3. Kategorie (6. – 9. třída dívky)

Zde byl boj vcelku jednoduchý. Do soutěže se přihlásily jen tři dívky. I tak ale to byl boj, kde o výsledku rozhodovalo jen několik málo bodů. První místo získala Barbora Záveská, druhé pak Veronika Paťavová a na třetím místě se umístila Marie Pročková.

Všem výhercům gratuluji a děkuji jim za jejich aktivitu. Ceny si budou moci od 1. března vyzvednout ve škole.

Mgr. Olga Matěnová