Zprávička ze školky

I pro malé děti ze školky začal nový školní rok. Paní učitelky, odpočaté po prázdninách, se na všechny děti moc těšily. Do školky nastoupily čtyři nové děti. Nejmladší Štěpánek Koutný se obešel bez slziček, Anička Záveská přišla se svým bratříčkem Jendou, který už navštěvoval školku minulý rok, tak prostředí znala a přišla za námi s úsměvem, Radeček Penkrt, trošku smutný v šatně, ale ve třídě moc šikovný a nejstarší z nově příchozích je Samuel Melišik, předškolák, zvládl vstup do posledního roku ve školce také bez problémů. Naším nováčkům se v novém prostředí moc líbí. Kapacita školky je naplněna. Celkem máme 28 dětí.

Na uvítanou za dětmi přišli jejich kamarádi želvy Ninja, které je vždy přivítají při příchodu do školky.

Dne 1. 10. v 15,30 hodin proběhne ve školce informativní schůzka pro rodiče dětí z mateřské školky.

Renáta Kašparová