Podzim ve školce

Zprávička ze školky

Tak rozjezd máme šťastně za s sebou a naše děti si už začaly plnit připravené úkoly.  Rodiče se mohou těšit na nové výrobky a pěkné výtvarně zpracované téma týdne, které jsou na školní nástěnce nebo na internetu na webových stránkách školy. V měsíci říjnu jsme měli téma ovoce. Celý týden jsme si povídali jak je pro náš organizmus ovoce důležité. Učili jsme se ovoce poznávat, určovat kde roste a také jsme ochutnali. Děti si do školky přinesly ovoce, paní učitelka Alice jim různé druhy nakrájela a děti měly za úkol se zavřenými oči určit, jaké ovoce mají v pusince. Některé děti si však nechtěly ani jeden druh ochutnat. Na konci týdne si všechny děti oloupaly, rozkrájely jablíčka a společnými silami jsme uvařili jablkový kompot. Po ochutnávce si děti odnesly kompot v mističkách domů.

14. 11. budou naše děti vystupovat v Penzionu s krátkým pásmem. Tímto vás všechny zvu, přijďte se na naše děti podívat a podpořit je.

Renáta Kašparová