Výlet na Staré Hrady

Dne 24.6. jsme se vydali s dětmi na výlet na hrad a zámek Staré Hrady. Po příjezdu autobusem jsme se vydali na okruh po hradě, kde jsme se seznámili s různými pohádkovými postavičkami, které se na hradě nachází, jako byli draci, různí skřítkové a jiné pohádkové postavičky. Bylo hezké, že okruh s dopomocí pohádkových postaviček směřoval na zdravý životní styl, ústní hygienu a čistotu. Po prohlídce jsme si dali oběd, který nám připravily paní kuchařky, prošly jsme si menší budovu, ve které se nacházela zvířata a mířili jsme zpátky k autobusu. Na závěr našeho výletu jsme si s dětmi dali výbornou zmrzlinu, která završila náš výlet. Dětem se výlet velice líbil a budeme se těšit na další rok, kdy vymyslíme zase výlet mimo naší mateřskou školku.